Vancouver FC: 7/15 pkt • HFX Wanderers FC: 4/15 pkt w ostatnich meczach.
Vancouver FC – HFX Wanderers FC: zapowiedź, godzina i statystyki
Vancouver FC – HFX Wanderers FC: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 17.10.2026, 04:00
- Rozgrywki
- Canadian Premier League
- Runda
- Group Stage
- Stadion
- Willoughby Community Park Stadium
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Vancouver FC
WWDLL
HFX Wanderers FC
LDLLW Vancouver FC jest 1 miejsce wyżej w tabeli • różnica punktów: 7.
Średnio w ostatnich meczach: Vancouver FC 1.00 gola • HFX Wanderers FC 1.40 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Vancouver FC — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 1R, 2P.
- HFX Wanderers FC — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
Bezpośrednie mecze
- HFX Wanderers FC nie przegrał 3 ostatnich bezpośrednich spotkań.
- 3 ostatnich bezpośrednich spotkań zakończyło się bez remisu.
Vancouver FC – HFX Wanderers FC: wynik, forma i informacje
Vancouver FC – HFX Wanderers FC odbędzie się 17.10.2026 o 04:00 w ramach Canadian Premier League, etap: Group Stage.
Przed tym spotkaniem Vancouver FC zajmuje 4. miejsce i ma 27 pkt. HFX Wanderers FC jest na 5. pozycji z dorobkiem 20 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Vancouver FC zanotował 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek. Bilans HFX Wanderers FC w analogicznym okresie to 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek.
Vancouver FC
HFX Wanderers FC

Forge
Atlético Ottawa
Pacific FC
Cavalry FC
York United
Supra du Quebec