Ventforet Kofu: 1/9 pkt • Jubilo Iwata: 4/9 pkt w ostatnich meczach.
Ventforet Kofu – Jubilo Iwata: zapowiedź, godzina i statystyki
Ventforet Kofu – Jubilo Iwata: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 12.09.2026, 12:00
- Rozgrywki
- J2 League
- Runda
- Regular Season - 6
- Stadion
- Yamanashi Chuo Bank Stadium, Kofu
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Ventforet Kofu
LDL
Jubilo Iwata
DLW Jubilo Iwata jest 7 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.
Średnio w ostatnich meczach: Ventforet Kofu 0.33 gola • Jubilo Iwata 1.33 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Ventforet Kofu — bilans ostatnich 3 meczów: 0W, 1R, 2P.
- Jubilo Iwata — bilans ostatnich 3 meczów: 1W, 1R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Ventforet Kofu – Jubilo Iwata: wynik, forma i informacje
Ventforet Kofu – Jubilo Iwata odbędzie się 12.09.2026 o 12:00 w ramach J2 League, etap: 6. kolejka.
Przed tym spotkaniem Ventforet Kofu zajmuje 19. miejsce i ma 1 pkt. Jubilo Iwata jest na 12. pozycji z dorobkiem 4 pkt.
W ostatnich 3 zakończonych meczach Ventforet Kofu zanotował 0 wygranych, 1 remisów i 2 porażek. Bilans Jubilo Iwata w analogicznym okresie to 1 wygranych, 1 remisów i 1 porażek.
Ventforet Kofu
Jubilo Iwata

Blaublitz Akita
Tokushima Vortis
Iwaki
Yokohama FC
Kataller Toyama
Tochigi City
Vanraure Hachinohe
Shonan Bellmare
Imabari
Sagan Tosu
Omiya Ardija
Oita Trinita