Waalwijk: 3/9 pkt • Jong Ajax: 0/9 pkt w ostatnich meczach.
Waalwijk – Jong Ajax: zapowiedź, godzina i statystyki
Waalwijk – Jong Ajax: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 18.12.2026, 20:00
- Rozgrywki
- Eerste Divisie
- Runda
- Regular Season - 20
- Stadion
- Mandemakers Stadion, Waalwijk
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Waalwijk
DDD
Jong Ajax
LLL Waalwijk jest 6 miejsc wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Waalwijk 1.33 gola • Jong Ajax 2.33 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Waalwijk — bilans ostatnich 3 meczów: 0W, 3R, 0P.
- Jong Ajax — bilans ostatnich 3 meczów: 0W, 0R, 3P.
Bezpośrednie mecze
Waalwijk – Jong Ajax: wynik, forma i informacje
Waalwijk – Jong Ajax odbędzie się 18.12.2026 o 20:00 w ramach Eerste Divisie, etap: 20. kolejka.
Przed tym spotkaniem Waalwijk zajmuje 12. miejsce i ma 0 pkt. Jong Ajax jest na 18. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
W ostatnich 3 zakończonych meczach Waalwijk zanotował 0 wygranych, 3 remisów i 0 porażek. Bilans Jong Ajax w analogicznym okresie to 0 wygranych, 0 remisów i 3 porażek.

Almere City FC
Vitesse
De Graafschap
Heracles
Dordrecht
Den Bosch
FC Volendam
Emmen
Helmond Sport
Jong AZ
MVV
FC OSS