Wealdstone: 4/15 pkt • Aldershot Town: 7/15 pkt w ostatnich meczach.
Wealdstone – Aldershot Town: zapowiedź, godzina i statystyki
Wealdstone – Aldershot Town: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 02.01.2027, 16:00
- Rozgrywki
- National League
- Runda
- Regular Season - 26
- Stadion
- Grosvenor Vale, London
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Wealdstone
WLDLL
Aldershot Town
WLWLD Aldershot Town jest 7 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.
Średnio w ostatnich meczach: Wealdstone 0.80 gola • Aldershot Town 1.20 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Wealdstone — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
- Aldershot Town — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 1R, 2P.
Bezpośrednie mecze
Wealdstone – Aldershot Town: wynik, forma i informacje
Wealdstone – Aldershot Town odbędzie się 02.01.2027 o 16:00 w ramach National League, etap: 26. kolejka.
Przed tym spotkaniem Wealdstone zajmuje 21. miejsce i ma 1 pkt. Aldershot Town jest na 14. pozycji z dorobkiem 4 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Wealdstone zanotował 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek. Bilans Aldershot Town w analogicznym okresie to 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek.
Wealdstone
Aldershot Town

AFC Fylde
Boreham Wood
Altrincham
Yeovil Town
Boston United
Eastleigh
Carlisle
Solihull Moors
FC Halifax Town
Southend
Forest Green
Barrow