Woking: 4/15 pkt • Boston United: 6/12 pkt w ostatnich meczach.
Woking – Boston United: zapowiedź, godzina i statystyki
Woking – Boston United: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 24.02.2027, 20:45
- Rozgrywki
- National League
- Runda
- Regular Season - 35
- Stadion
- Kingfield Stadium, Woking
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Woking
DLLLW
Boston United
LLWW Boston United jest 12 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.
Średnio w ostatnich meczach: Woking 1.20 gola • Boston United 1.25 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Woking — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
- Boston United — bilans ostatnich 4 meczów: 2W, 0R, 2P.
Bezpośrednie mecze
Woking – Boston United: wynik, forma i informacje
Woking – Boston United odbędzie się 24.02.2027 o 20:45 w ramach National League, etap: 35. kolejka.
Przed tym spotkaniem Woking zajmuje 18. miejsce i ma 3 pkt. Boston United jest na 6. pozycji z dorobkiem 6 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Woking zanotował 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek. Bilans Boston United w analogicznym okresie to 2 wygranych, 0 remisów i 2 porażek.

AFC Fylde
Harrogate Town
Barrow
Solihull Moors
Eastleigh
Sutton Utd
FC Halifax Town
Wealdstone
Forest Green
Carlisle
Gateshead
Kidderminster Harriers