Las Vegas Lights — mecze, tabela, forma i wyniki
Las Vegas Lights — tabela, forma i najbliższy mecz
Las Vegas Lights
Charleston BatteryAktualna forma Las Vegas Lights
Najbliższe mecze
USL Championship
30.08
Las Vegas Lights
USL Championship
06.09
Las Vegas Lights
USL Championship
13.09
Orange County SC
USL Championship
20.09
Las Vegas Lights
USL Championship
01.10
Sacramento Republic
USL Championship
04.10
Las Vegas Lights
USL Championship
11.10
Phoenix Rising
USL Championship
18.10
Las Vegas Lights
USL Championship
25.10
Monterey Bay
Ostatnie wyniki
USL Championship
23.08
Lexington
USL Championship
16.08
Las Vegas Lights
USL Championship
09.08
Miami FC
USL Championship
06.08
Las Vegas Lights
USL Championship
02.08
Las Vegas Lights
USL Championship
26.07
Detroit City
USL Championship
19.07
San Antonio
USL Championship
05.07
Las Vegas Lights
USL Championship
21.06
Las Vegas Lights
USL Championship
14.06
Birmingham Legion
USL Championship
31.05
Las Vegas Lights
USL Championship
24.05
Las Vegas Lights
USL Championship
Sezon 2026Porównaj drużyny
Forma, wyniki ligowe, serie i bezpośrednia historia dwóch klubów.
Las Vegas Lights — aktualne serie
- U siebie: bez porażki od 3 meczów.
Las Vegas Lights — rekordy archiwum
Najdłuższe serie
całe zapisane archiwumRekordy sezonów
1 sezonów w archiwumNajczęstsi rywale
bilans bezpośrednich spotkań
Colorado Springs1W 0R 1P • 4:3
2meczów
2
Lexington1W 0R 1P • 2:3
2meczów
3
El Paso Locomotive0W 0R 2P • 3:5
2meczów
4
FC Tulsa0W 1R 1P • 2:3
2meczów
5
Oakland Roots0W 1R 1P • 2:4
2meczów
6
Orange County SC0W 1R 1P • 3:4
2meczów
7
Birmingham Legion1W 0R 0P • 2:1
1meczów
8
Brooklyn1W 0R 0P • 2:1
1meczów
Osiągnięcia klubu
Kamienie milowe liczone chronologicznie z meczów zapisanych w lokalnym archiwum Golero.
Ostatnio osiągnięte progi
2 zapisanychPierwsze zapisane osiągnięcia
lokalne archiwumHistoria Las Vegas Lights
Sezon po sezonie
1 wpisów| Sezon | Rozgrywki | M | W | R | P | Bramki | +/- | Pkt | Tabela | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
USL Championship
|
21 | 8 | 5 | 8 | 28:30 | -2 | 29 | #8 | Sezon → |
Ostatnie transfery
Real Salt Lake
Real Salt Lake
AFC Totton
AFC Totton
Atlanta United FC
Atlanta United FC
Crawley Town
Portland Timbers
Portland Timbers
Colorado Rapids
Charlotte
Atlanta United FC
Colorado Rapids
Charlotte
Colorado Rapids
Colorado Rapids
Wiadomości: Las Vegas Lights
Las Vegas Lights – sezon 2026: forma i najważniejsze informacje
Las Vegas Lights rywalizuje w USL Championship w sezonie 2026. Zespół zajmuje obecnie 8. miejsce z dorobkiem 29 pkt. W 21 zakończonych spotkaniach bilans drużyny to 8 zwycięstw, 5 remisów i 8 porażek. Bilans bramek wynosi 28:30.
Forma w ostatnich dostępnych spotkaniach: RRWWP.
