Sao Raimundo — mecze, tabela, forma i wyniki
Sao Raimundo — tabela, forma i najbliższy mecz
Aktualna forma Sao Raimundo
Najbliższe mecze
Ostatnie wyniki
Brasileirão Série D
28.06
Porto Velho
Brasileirão Série D
21.06
Sao Raimundo
Brasileirão Série D
14.06
Manauara
Brasileirão Série D
31.05
Sao Raimundo
Brasileirão Série D
24.05
Monte Roraima
Brasileirão Série D
17.05
Sao Raimundo
Brasileirão Série D
10.05
Sao Raimundo
Brasileirão Série D
03.05
Nacional AM
Brasileirão Série D
25.04
Manaus FC
Brasileirão Série D
19.04
Sao Raimundo
Brasileirão Série D
12.04
GAS
Brasileirão Série D
05.04
Sao Raimundo
Brasileirão Série D
Sezon 2026Porównaj drużyny
Forma, wyniki ligowe, serie i bezpośrednia historia dwóch klubów.
Sao Raimundo — aktualne serie
- Sao Raimundo jest bez porażki od 2 meczów.
- Sao Raimundo pozostaje bez zwycięstwa od 3 meczów.
- Sao Raimundo strzelał gola w 2 kolejnych meczach.
- U siebie: bez porażki od 2 meczów.
Sao Raimundo — rekordy archiwum
Najdłuższe serie
całe zapisane archiwumRekordy sezonów
1 sezonów w archiwumNajczęstsi rywale
bilans bezpośrednich spotkańOsiągnięcia klubu
Kamienie milowe liczone chronologicznie z meczów zapisanych w lokalnym archiwum Golero.
Ostatnio osiągnięte progi
1 zapisanychPierwsze zapisane osiągnięcia
lokalne archiwumHistoria Sao Raimundo
Sezon po sezonie
1 wpisów| Sezon | Rozgrywki | M | W | R | P | Bramki | +/- | Pkt | Tabela | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
Brasileirão Série D
|
12 | 3 | 6 | 3 | 12:9 | +3 | 15 | #3 | Sezon → |
Ostatnie transfery
Wiadomości: Sao Raimundo
Sao Raimundo – sezon 2026: forma i najważniejsze informacje
Sao Raimundo rywalizuje w Brasileirão Série D w sezonie 2026. Zespół zajmuje obecnie 3. miejsce z dorobkiem 13 pkt. W 12 zakończonych spotkaniach bilans drużyny to 3 zwycięstw, 6 remisów i 3 porażek. Bilans bramek wynosi 12:9.
Forma w ostatnich dostępnych spotkaniach: RWPRR.
