AS Eupen: 3/6 pkt • Excelsior Virton: 6/6 pkt w ostatnich meczach.
AS Eupen – Excelsior Virton: zapowiedź, godzina i statystyki
AS Eupen – Excelsior Virton: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 31.10.2026, 20:00
- Rozgrywki
- Challenger Pro League
- Runda
- Regular Season - 9
- Stadion
- Kehrwegstadion, Eupen
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
AS Eupen
WL
Excelsior Virton
WW Excelsior Virton jest 3 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 3.
Średnio w ostatnich meczach: AS Eupen 2.50 gola • Excelsior Virton 2.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- AS Eupen — bilans ostatnich 2 meczów: 1W, 0R, 1P.
- Excelsior Virton — bilans ostatnich 2 meczów: 2W, 0R, 0P.
Bezpośrednie mecze
AS Eupen – Excelsior Virton: wynik, forma i informacje
AS Eupen – Excelsior Virton odbędzie się 31.10.2026 o 20:00 w ramach Challenger Pro League, etap: 9. kolejka.
Przed tym spotkaniem AS Eupen zajmuje 4. miejsce i ma 3 pkt. Excelsior Virton jest na 1. pozycji z dorobkiem 6 pkt.
W ostatnich 2 zakończonych meczach AS Eupen zanotował 1 wygranych, 0 remisów i 1 porażek. Bilans Excelsior Virton w analogicznym okresie to 2 wygranych, 0 remisów i 0 porażek.

Beerschot VA
Francs Borains
Club Brugge II
Sporting Hasselt
Dender
KRC Genk II
KAA Gent II
K. Lierse S.K.
Patro Eisden
Lokeren-Temse
Seraing United
Liège