Birmingham Legion: 4/15 pkt • Brooklyn: 1/15 pkt w ostatnich meczach.
Birmingham Legion – Brooklyn: zapowiedź, godzina i statystyki
Birmingham Legion – Brooklyn: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 23.09.2026, 18:00
- Rozgrywki
- USL Championship
- Runda
- Group Stage
- Stadion
- Protective Stadium
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Birmingham Legion
DLWLL
Brooklyn
DLLLL Birmingham Legion jest 1 miejsce wyżej w tabeli • różnica punktów: 4.
Średnio w ostatnich meczach: Birmingham Legion 1.40 gola • Brooklyn 0.60 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Birmingham Legion — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
- Brooklyn — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 1R, 4P.
Bezpośrednie mecze
Birmingham Legion – Brooklyn: wynik, forma i informacje
Birmingham Legion – Brooklyn odbędzie się 23.09.2026 o 18:00 w ramach USL Championship, etap: Group Stage.
Przed tym spotkaniem Birmingham Legion zajmuje 11. miejsce i ma 17 pkt. Brooklyn jest na 12. pozycji z dorobkiem 13 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Birmingham Legion zanotował 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek. Bilans Brooklyn w analogicznym okresie to 0 wygranych, 1 remisów i 4 porażek.
Birmingham Legion
Brooklyn

Lexington
Louisville City
Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds
Sporting JAX
Hartford Athletic
Tampa Bay Rowdies
San Antonio
Phoenix Rising
El Paso Locomotive
Colorado Springs