Boca Juniors: 9/15 pkt • Lanus: 3/15 pkt w ostatnich meczach.
Boca Juniors – Lanus: zapowiedź, godzina i statystyki
Boca Juniors – Lanus: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 29.08.2026, 02:30
- Rozgrywki
- Liga Profesional Argentina
- Runda
- Clausura - 7
- Stadion
- Estadio Alberto J. Armando, Buenos Aires
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Boca Juniors
DWDWD
Lanus
LLLWL Boca Juniors jest 4 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 6.
Średnio w ostatnich meczach: Boca Juniors 2.00 gola • Lanus 1.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Boca Juniors — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 3R, 0P.
- Lanus — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 0R, 4P.
Bezpośrednie mecze
Boca Juniors – Lanus: wynik, forma i informacje
Boca Juniors – Lanus odbędzie się 29.08.2026 o 02:30 w ramach Liga Profesional Argentina, etap: Clausura - 7.
Przed tym spotkaniem Boca Juniors zajmuje 2. miejsce i ma 30 pkt. Lanus jest na 6. pozycji z dorobkiem 24 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Boca Juniors zanotował 2 wygranych, 3 remisów i 0 porażek. Bilans Lanus w analogicznym okresie to 1 wygranych, 0 remisów i 4 porażek.

Union Santa Fe
Sarmiento Junin
Deportivo Riestra
Velez Sarsfield
Rosario Central
Gimnasia L.P.
Huracan
Estudiantes de Rio Cuarto
Atletico Tucuman
Belgrano Cordoba
Talleres Cordoba
Central Cordoba de Santiago