Cerro Porteno: 4/15 pkt • Rubio NU: 5/15 pkt w ostatnich meczach.
Cerro Porteno – Rubio NU: zapowiedź, godzina i statystyki
Cerro Porteno – Rubio NU: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 23.09.2026, 22:00
- Rozgrywki
- Division Profesional - Clausura
- Runda
- Clausura - 11
- Stadion
- Estadio General Pablo Rojas
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Cerro Porteno
LDWLL
Rubio NU
DLLWD Cerro Porteno jest 2 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 1.
Średnio w ostatnich meczach: Cerro Porteno 0.60 gola • Rubio NU 1.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Cerro Porteno — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
- Rubio NU — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 2R, 2P.
Bezpośrednie mecze
Cerro Porteno – Rubio NU: wynik, forma i informacje
Cerro Porteno – Rubio NU odbędzie się 23.09.2026 o 22:00 w ramach Division Profesional - Clausura, etap: Clausura - 11.
Przed tym spotkaniem Cerro Porteno zajmuje 9. miejsce i ma 6 pkt. Rubio NU jest na 11. pozycji z dorobkiem 5 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Cerro Porteno zanotował 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek. Bilans Rubio NU w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek.

Libertad Asuncion
Sportivo Ameliano
Nacional Asuncion
2 de Mayo
Club Sp. San Lorenzo
Olimpia
Sportivo Luqueno
Deportivo Recoleta
Sportivo Trinidense
Club Guarani