Hartford Athletic: 5/15 pkt • Brooklyn: 1/15 pkt w ostatnich meczach.
Hartford Athletic – Brooklyn: zapowiedź, godzina i statystyki
Hartford Athletic – Brooklyn: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 18.10.2026, 01:00
- Rozgrywki
- USL Championship
- Runda
- Group Stage
- Stadion
- Trinity Health Stadium
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Hartford Athletic
LDLDW
Brooklyn
DLLLL Hartford Athletic jest 4 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 11.
Średnio w ostatnich meczach: Hartford Athletic 0.60 gola • Brooklyn 0.60 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Hartford Athletic — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 2R, 2P.
- Brooklyn — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 1R, 4P.
Bezpośrednie mecze
Hartford Athletic – Brooklyn: wynik, forma i informacje
Hartford Athletic – Brooklyn odbędzie się 18.10.2026 o 01:00 w ramach USL Championship, etap: Group Stage.
Przed tym spotkaniem Hartford Athletic zajmuje 8. miejsce i ma 24 pkt. Brooklyn jest na 12. pozycji z dorobkiem 13 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Hartford Athletic zanotował 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek. Bilans Brooklyn w analogicznym okresie to 0 wygranych, 1 remisów i 4 porażek.
Hartford Athletic
Brooklyn

Lexington
Louisville City
Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds
Sporting JAX
Birmingham Legion
Tampa Bay Rowdies
San Antonio
Phoenix Rising
El Paso Locomotive
Colorado Springs