M'saken – EM Mahdia: wynik i statystyki

Ligue 219. kolejka
27.02.2026 • 13:00

M'saken – EM Mahdia: wynik i najważniejsze informacje

Informacje o meczu

Data
27.02.2026, 13:00
Rozgrywki
Ligue 2
Runda
Regular Season - 19

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.
Po meczu

Match Facts

2:0
Do przerwy1:0
Strzały
Celne
Kartki
Zmiany
Najważniejsze fakty
  • M'saken wygrał 2:0.
  • M'saken prowadził już do przerwy (1:0) i utrzymał przewagę.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.

Przed meczem

Nie zachowano danych przedmeczowych dla tego spotkania. Nie pokazujemy późniejszych danych jako informacji sprzed meczu.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
1M'sakenwygrane
W
0Remisy
0EM Mahdiawygrane
P
Bilans bramek2 : 1
Średnia goli3,00na mecz
Obie drużyny strzelały1 / 1
Min. 3 gole1 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana M'saken EM Mahdia 1:2 M'saken 25.10.2025
Najwięcej goli w meczu EM Mahdia 1:2 M'saken 25.10.2025
Pierwszy zapisany mecz EM Mahdia 1:2 M'saken 25.10.2025
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2025/26 1 mecz M'saken 1 • R 0 • 0 EM Mahdia
Ostatnie bezpośrednie mecze
25.10.2025Ligue 2 • 2025/26
EM Mahdia
1:2
M'saken
Ligue 2 • sezon 2025

M'saken – EM Mahdia: wynik, forma i informacje

M'sakenEM Mahdia zakończył się wynikiem 2:0. Spotkanie wygrał M'saken. Mecz rozegrano 27.02.2026 w Ligue 2, etap: 19. kolejka.

Przed tym spotkaniem M'saken zajmuje 8. miejsce i ma 31 pkt. EM Mahdia jest na 11. pozycji z dorobkiem 28 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach M'saken zanotował 0 wygranych, 1 remisów i 4 porażek. Bilans EM Mahdia w analogicznym okresie to 0 wygranych, 2 remisów i 3 porażek.

MECZE DZISIAJ