Rotor Volgograd: 4/15 pkt • Leningradets: 6/15 pkt w ostatnich meczach.
Rotor Volgograd – Leningradets: zapowiedź, godzina i statystyki
Rotor Volgograd – Leningradets: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 07.11.2026, 17:00
- Rozgrywki
- First League
- Runda
- Regular Season - 17
- Stadion
- Volgograd Arena, Volgograd
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Rotor Volgograd
LWDLL
Leningradets
DWLDD Rotor Volgograd jest 6 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 4.
Średnio w ostatnich meczach: Rotor Volgograd 1.40 gola • Leningradets 0.80 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Rotor Volgograd — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
- Leningradets — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 3R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Rotor Volgograd – Leningradets: wynik, forma i informacje
Rotor Volgograd – Leningradets odbędzie się 07.11.2026 o 17:00 w ramach First League, etap: 17. kolejka.
Przed tym spotkaniem Rotor Volgograd zajmuje 10. miejsce i ma 10 pkt. Leningradets jest na 16. pozycji z dorobkiem 6 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Rotor Volgograd zanotował 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek. Bilans Leningradets w analogicznym okresie to 1 wygranych, 3 remisów i 1 porażek.
Rotor Volgograd
Leningradets

Arsenal Tula
Chelyabinsk
Shinnik Yaroslavl
FC UFA
Ska-khabarovsk
Tekstilshchik
Spartak Kostroma
Nizhny Novgorod
Torpedo Moskva
FK Neftekhimik
Ural
Volga Ulyanovsk