Sportivo Trinidense: 8/15 pkt • Rubio NU: 5/15 pkt w ostatnich meczach.
Sportivo Trinidense – Rubio NU: zapowiedź, godzina i statystyki
Sportivo Trinidense – Rubio NU: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 05.11.2026, 22:00
- Rozgrywki
- Division Profesional - Clausura
- Runda
- Clausura - 17
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Sportivo Trinidense
WWLDD
Rubio NU
DLLWD Sportivo Trinidense jest 8 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 6.
Średnio w ostatnich meczach: Sportivo Trinidense 1.80 gola • Rubio NU 1.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Sportivo Trinidense — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 2R, 1P.
- Rubio NU — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 2R, 2P.
Bezpośrednie mecze
- Sportivo Trinidense nie przegrał 3 ostatnich bezpośrednich spotkań.
Sportivo Trinidense – Rubio NU: wynik, forma i informacje
Sportivo Trinidense – Rubio NU odbędzie się 05.11.2026 o 22:00 w ramach Division Profesional - Clausura, etap: Clausura - 17.
Przed tym spotkaniem Sportivo Trinidense zajmuje 3. miejsce i ma 11 pkt. Rubio NU jest na 11. pozycji z dorobkiem 5 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Sportivo Trinidense zanotował 2 wygranych, 2 remisów i 1 porażek. Bilans Rubio NU w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek.
Sportivo Trinidense
Rubio NU

Cerro Porteno
Olimpia
Club Guarani
2 de Mayo
Deportivo Recoleta
Sportivo Ameliano
Club Sp. San Lorenzo
Libertad Asuncion
Sportivo Luqueno
Nacional Asuncion