Wisła Kraków II: 10/15 pkt • KSZO 1929: 11/15 pkt w ostatnich meczach.
Wisła Kraków II – KSZO 1929: zapowiedź, godzina i statystyki
Wisła Kraków II – KSZO 1929: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 12.09.2026, 12:00
- Rozgrywki
- III Liga - Group 4
- Runda
- Group IV - 8
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Wisła Kraków II
WWLDW
KSZO 1929
WDWDW KSZO 1929 jest 1 miejsce wyżej w tabeli • różnica punktów: 1.
Średnio w ostatnich meczach: Wisła Kraków II 1.80 gola • KSZO 1929 1.40 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Wisła Kraków II — bilans ostatnich 5 meczów: 3W, 1R, 1P.
- KSZO 1929 — bilans ostatnich 5 meczów: 3W, 2R, 0P.
Bezpośrednie mecze
Wisła Kraków II – KSZO 1929: wynik, forma i informacje
Wisła Kraków II – KSZO 1929 odbędzie się 12.09.2026 o 12:00 w ramach III Liga - Group 4, etap: Group IV - 8.
Przed tym spotkaniem Wisła Kraków II zajmuje 4. miejsce i ma 10 pkt. KSZO 1929 jest na 3. pozycji z dorobkiem 11 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Wisła Kraków II zanotował 3 wygranych, 1 remisów i 1 porażek. Bilans KSZO 1929 w analogicznym okresie to 3 wygranych, 2 remisów i 0 porażek.
Wisła Kraków II
KSZO 1929

Podlasie Biała Podlaska
KS Wieczysta Krakow II
Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg
Korona Kielce II
Sokół Kolb.
Moravia Morawica
Czarni Połaniec
Naprzód
Hetman Zamosc
Star Starachowice
Wisłoka Dębica