Yaracuyanos FC – Urena SC: wynik i statystyki
Yaracuyanos FC – Urena SC: wynik i najważniejsze informacje
Informacje o meczu
- Data
- 04.04.2026, 21:30
- Rozgrywki
- Segunda División
- Runda
- Regular Season - 8
- Stadion
- Estadio Florentino Oropeza, San Felipe
Ostatnie wydarzenia
Match Facts
- Urena SC wygrał 2:0.
- Urena SC rozstrzygnął mecz po przerwie — do przerwy było 0:0.
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Bezpośrednie mecze
Yaracuyanos FC – Urena SC: wynik, forma i informacje
Yaracuyanos FC – Urena SC zakończył się wynikiem 0:2. Spotkanie wygrał Urena SC. Mecz rozegrano 04.04.2026 w Segunda División, etap: 8. kolejka.
Przed tym spotkaniem Yaracuyanos FC zajmuje 4. miejsce i ma 33 pkt. Urena SC jest na 2. pozycji z dorobkiem 39 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Yaracuyanos FC zanotował 2 wygranych, 3 remisów i 0 porażek. Bilans Urena SC w analogicznym okresie to 2 wygranych, 3 remisów i 0 porażek.

Yaracuyanos FC
Urena SC
Real Frontera
Zamora FC B
Deportivo Lara
Fundación Lara Deportiva
Atletico el Vigia FC
Club Atletico Barinas
Mineros de Guyana
Bolívar
Aragua FC
Petare FC
Monagas II
Dinamo de Puerto La Cruz