Nautico Recife — mecze, tabela, forma i wyniki
Nautico Recife — tabela, forma i najbliższy mecz
Nautico Recife
Athletic ClubAktualna forma Nautico Recife
Najbliższe mecze
Brasileirão Série B
29.08
Nautico Recife
Brasileirão Série B
04.09
Nautico Recife
Brasileirão Série B
10.09
America Mineiro
Brasileirão Série B
16.09
Nautico Recife
Brasileirão Série B
22.09
Cuiaba
Brasileirão Série B
26.09
Nautico Recife
Brasileirão Série B
03.10
Fortaleza EC
Brasileirão Série B
06.10
Nautico Recife
Brasileirão Série B
10.10
Nautico Recife
Brasileirão Série B
17.10
Goias
Brasileirão Série B
24.10
Juventude
Brasileirão Série B
31.10
Nautico Recife
Ostatnie wyniki
Brasileirão Série B
23.08
São Bernardo
Brasileirão Série B
19.08
Nautico Recife
Brasileirão Série B
15.08
Ponte Preta
Brasileirão Série B
09.08
Nautico Recife
Brasileirão Série B
26.07
Criciuma
Brasileirão Série B
23.07
Nautico Recife
Brasileirão Série B
17.07
CRB
Brasileirão Série B
12.07
Avai
Brasileirão Série B
06.07
Nautico Recife
Brasileirão Série B
28.06
Nautico Recife
Brasileirão Série B
21.06
Vila Nova
Brasileirão Série B
15.06
Novorizontino
Brasileirão Série B
Sezon 2026Porównaj drużyny
Forma, wyniki ligowe, serie i bezpośrednia historia dwóch klubów.
Nautico Recife — aktualne serie
- Nautico Recife jest bez porażki od 6 meczów.
- Nautico Recife strzelał gola w 4 kolejnych meczach.
- U siebie: bez porażki od 4 meczów.
- Na wyjeździe: bez porażki od 3 meczów.
Nautico Recife — rekordy archiwum
Najdłuższe serie
całe zapisane archiwumRekordy sezonów
1 sezonów w archiwumNajczęstsi rywale
bilans bezpośrednich spotkańOsiągnięcia klubu
Kamienie milowe liczone chronologicznie z meczów zapisanych w lokalnym archiwum Golero.
Ostatnio osiągnięte progi
2 zapisanychPierwsze zapisane osiągnięcia
lokalne archiwumHistoria Nautico Recife
Sezon po sezonie
1 wpisów| Sezon | Rozgrywki | M | W | R | P | Bramki | +/- | Pkt | Tabela | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 |
Brasileirão Série B
|
24 | 8 | 7 | 9 | 28:27 | +1 | 31 | #15 | Sezon → |
Ostatnie transfery
Sarmiento Junin
Sarmiento Junin
Chapecoense-sc
Chapecoense-sc
Cruzeiro
Barcelona SC
Barcelona SC
Vitoria
Vitoria
Cruzeiro
RB Bragantino
Internacional
Internacional
Cruzeiro
Wiadomości: Nautico Recife
Nautico Recife – sezon 2026: forma i najważniejsze informacje
Nautico Recife rywalizuje w Brasileirão Série B w sezonie 2026. Zespół zajmuje obecnie 15. miejsce z dorobkiem 31 pkt. W 24 zakończonych spotkaniach bilans drużyny to 8 zwycięstw, 7 remisów i 9 porażek. Bilans bramek wynosi 28:27.
Forma w ostatnich dostępnych spotkaniach: RRRWR.
