Juventude – Nautico Recife: zapowiedź, godzina i statystyki

Serie B35. kolejka
24.10.2026 • 21:00 Estadio Alfredo Jaconi, Caxias do Sul
Nie przegap meczu Google Calendar Apple / Outlook (.ics)

Juventude – Nautico Recife: najważniejsze informacje przed meczem

Informacje o meczu

Data
24.10.2026, 21:00
Rozgrywki
Serie B
Runda
Regular Season - 35
Stadion
Estadio Alfredo Jaconi, Caxias do Sul

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Match Center

Przed meczem

Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.

Dane przedmeczowe
Juventude LWWDW
VS
Nautico Recife DDDWD
Zapowiedź Najważniejsze przed pierwszym gwizdkiem
Forma

Juventude: 10/15 pkt • Nautico Recife: 7/15 pkt w ostatnich meczach.

Tabela

Juventude jest 13 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 11.

Gole

Średnio w ostatnich meczach: Juventude 1.00 gola • Nautico Recife 0.80 gola na spotkanie.

Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.

2. Pozycja w tabeli 15.
42 Punkty 31
3–1–1 Bilans ostatnich meczówW–R–P 1–4–0
1,00 Gole / meczostatnie mecze 0,80
0,80 Stracone / meczostatnie mecze 0,60
4 / 5 Czyste kontaostatnie mecze 2 / 5
8–3–1 Dom / wyjazdW–R–P w sezonie 3–5–5
Fakty przed meczem
  • Juventude — bilans ostatnich 5 meczów: 3W, 1R, 1P.
  • Nautico Recife — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 4R, 0P.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0Juventudewygrane
R
1Remisy
0Nautico Recifewygrane
R
Bilans bramek0 : 0
Średnia goli0,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Najwięcej goli w meczu Nautico Recife 0:0 Juventude 06.07.2026
Pierwszy zapisany mecz Nautico Recife 0:0 Juventude 06.07.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Juventude 0 • R 1 • 0 Nautico Recife
Ostatnie bezpośrednie mecze
06.07.2026Serie B • 2026/27
Nautico Recife
0:0
Juventude
Serie B • sezon 2026

Juventude – Nautico Recife: wynik, forma i informacje

JuventudeNautico Recife odbędzie się 24.10.2026 o 21:00 w ramach Serie B, etap: 35. kolejka.

Przed tym spotkaniem Juventude zajmuje 2. miejsce i ma 42 pkt. Nautico Recife jest na 15. pozycji z dorobkiem 31 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Juventude zanotował 3 wygranych, 1 remisów i 1 porażek. Bilans Nautico Recife w analogicznym okresie to 1 wygranych, 4 remisów i 0 porażek.

MECZE DZISIAJ