Al Orubah: 0/3 pkt • Al Anwar: 1/3 pkt w ostatnich meczach.
Al Orubah – Al Anwar: zapowiedź, godzina i statystyki
Al Orubah – Al Anwar: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 01.11.2026, 13:30
- Rozgrywki
- Division 1
- Runda
- Regular Season - 10
- Stadion
- Al-Jouf University Stadium, Sakakah
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Al Orubah
L
Al Anwar
D Al Anwar jest 5 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 1.
Średnio w ostatnich meczach: Al Orubah 0.00 gola • Al Anwar 0.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Al Orubah — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 0R, 1P.
- Al Anwar — bilans ostatnich 1 meczów: 0W, 1R, 0P.
Bezpośrednie mecze
Al Orubah – Al Anwar: wynik, forma i informacje
Al Orubah – Al Anwar odbędzie się 01.11.2026 o 13:30 w ramach Division 1, etap: 10. kolejka.
Przed tym spotkaniem Al Orubah zajmuje 14. miejsce i ma 0 pkt. Al Anwar jest na 9. pozycji z dorobkiem 1 pkt.
W ostatnich 1 zakończonych meczach Al Orubah zanotował 0 wygranych, 0 remisów i 1 porażek. Bilans Al Anwar w analogicznym okresie to 0 wygranych, 1 remisów i 0 porażek.

Hajer
Al Ula
Al Saqer
Al Taee
Jeddah Club
Al-Adalah
Al Jabalain
Al Bukayriyah
Al Jeel
Al Najma
Al Zulfi
Al Jandal