America Mineiro – Athletic Club: wynik i statystyki

Serie B22. kolejka
16.08.2026 • 23:30 Arena Independência, Belo Horizonte

America Mineiro – Athletic Club: wynik i najważniejsze informacje

Informacje o meczu

Data
16.08.2026, 23:30
Rozgrywki
Serie B
Runda
Regular Season - 22
Stadion
Arena Independência, Belo Horizonte

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.
Po meczu

Match Facts

1:3
Do przerwy0:1
Strzały
Celne
Kartki
Zmiany
Najważniejsze fakty
  • Athletic Club wygrał 3:1.
  • Athletic Club prowadził już do przerwy (0:1) i utrzymał przewagę.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.

Przed meczem

Nie zachowano danych przedmeczowych dla tego spotkania. Nie pokazujemy późniejszych danych jako informacji sprzed meczu.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0America Mineirowygrane
R
1Remisy
0Athletic Clubwygrane
R
Bilans bramek1 : 1
Średnia goli2,00na mecz
Obie drużyny strzelały1 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Najwięcej goli w meczu Athletic Club 1:1 America Mineiro 06.04.2026
Pierwszy zapisany mecz Athletic Club 1:1 America Mineiro 06.04.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz America Mineiro 0 • R 1 • 0 Athletic Club
Ostatnie bezpośrednie mecze
06.04.2026Serie B • 2026/27
Athletic Club
1:1
America Mineiro
Serie B • sezon 2026

America Mineiro – Athletic Club: wynik, forma i informacje

America MineiroAthletic Club zakończył się wynikiem 1:3. Spotkanie wygrał Athletic Club. Mecz rozegrano 16.08.2026 w Serie B, etap: 22. kolejka.

Przed tym spotkaniem America Mineiro zajmuje 19. miejsce i ma 11 pkt. Athletic Club jest na 9. pozycji z dorobkiem 34 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach America Mineiro zanotował 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek. Bilans Athletic Club w analogicznym okresie to 2 wygranych, 2 remisów i 1 porażek.

MECZE DZISIAJ