Blumenau – Sao Jose: wynik i statystyki

Serie D10. kolejka
07.06.2026 • 20:00

Blumenau – Sao Jose: wynik i najważniejsze informacje

Informacje o meczu

Data
07.06.2026, 20:00
Rozgrywki
Serie D
Runda
Regular Season - 10

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.
Po meczu

Match Facts

0:1
Do przerwy0:0
Strzały
Celne
Kartki
Zmiany
Najważniejsze fakty
  • Sao Jose wygrał 1:0.
  • Sao Jose rozstrzygnął mecz po przerwie — do przerwy było 0:0.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.

Przed meczem

Nie zachowano danych przedmeczowych dla tego spotkania. Nie pokazujemy późniejszych danych jako informacji sprzed meczu.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
1Blumenauwygrane
W
0Remisy
0Sao Josewygrane
P
Bilans bramek3 : 0
Średnia goli3,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole1 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana Blumenau Sao Jose 0:3 Blumenau 04.04.2026
Najwięcej goli w meczu Sao Jose 0:3 Blumenau 04.04.2026
Pierwszy zapisany mecz Sao Jose 0:3 Blumenau 04.04.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Blumenau 1 • R 0 • 0 Sao Jose
Ostatnie bezpośrednie mecze
04.04.2026Serie D • 2026/27
Sao Jose
0:3
Blumenau
Serie D • sezon 2026

Blumenau – Sao Jose: wynik, forma i informacje

BlumenauSao Jose zakończył się wynikiem 0:1. Spotkanie wygrał Sao Jose. Mecz rozegrano 07.06.2026 w Serie D, etap: 10. kolejka.

Przed tym spotkaniem Blumenau zajmuje 1. miejsce i ma 19 pkt. Sao Jose jest na 4. pozycji z dorobkiem 13 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Blumenau zanotował 2 wygranych, 2 remisów i 1 porażek. Bilans Sao Jose w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek.

MECZE DZISIAJ