Borussia Dortmund II: 5/9 pkt • Paderborn II: 5/12 pkt w ostatnich meczach.
Borussia Dortmund II – Paderborn II: zapowiedź, godzina i statystyki
Borussia Dortmund II – Paderborn II: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 20.03.2027, 14:00
- Rozgrywki
- Regionalliga - West
- Runda
- West - 26
- Stadion
- Stadion Rote Erde, Dortmund
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Borussia Dortmund II
DDW
Paderborn II
WLDD Borussia Dortmund II jest 2 miejsca wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Borussia Dortmund II 1.67 gola • Paderborn II 1.50 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Borussia Dortmund II — bilans ostatnich 3 meczów: 1W, 2R, 0P.
- Paderborn II — bilans ostatnich 4 meczów: 1W, 2R, 1P.
Bezpośrednie mecze
Borussia Dortmund II – Paderborn II: wynik, forma i informacje
Borussia Dortmund II – Paderborn II odbędzie się 20.03.2027 o 14:00 w ramach Regionalliga - West, etap: West - 26.
Przed tym spotkaniem Borussia Dortmund II zajmuje 8. miejsce i ma 5 pkt. Paderborn II jest na 10. pozycji z dorobkiem 5 pkt.
W ostatnich 3 zakończonych meczach Borussia Dortmund II zanotował 1 wygranych, 2 remisów i 0 porażek. Bilans Paderborn II w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 1 porażek.
Borussia Dortmund II
Paderborn II

Bergisch Gladbach
Bonner SC
Bochum II
Hilden
FC Gutersloh
SV Rodinghausen
Köln II
Westfalia Rhynern
Sportfreunde Lotte
Schalke 04 II
Rot-weiss Oberhausen
Borussia M'gladbach II