Chemik Bydgoszcz: 2/12 pkt • Piast Gliwice: 4/15 pkt w ostatnich meczach.
Chemik Bydgoszcz – Piast Gliwice: zapowiedź, godzina i statystyki
Chemik Bydgoszcz – Piast Gliwice: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 01.09.2026, 16:00
- Rozgrywki
- Cup
- Runda
- Round of 64
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Chemik Bydgoszcz
DLLD
Piast Gliwice
LWLLD Średnio w ostatnich meczach: Chemik Bydgoszcz 1.00 gola • Piast Gliwice 1.60 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Chemik Bydgoszcz — bilans ostatnich 4 meczów: 0W, 2R, 2P.
- Piast Gliwice — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
Bezpośrednie mecze
Chemik Bydgoszcz – Piast Gliwice: wynik, forma i informacje
Chemik Bydgoszcz – Piast Gliwice odbędzie się 01.09.2026 o 16:00 w ramach Cup, etap: Round of 64.
W ostatnich 4 zakończonych meczach Chemik Bydgoszcz zanotował 0 wygranych, 2 remisów i 2 porażek. Bilans Piast Gliwice w analogicznym okresie to 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek.
Chemik Bydgoszcz
Piast Gliwice

Korona Kielce II
Radomiak Radom
Podhale Nowy Targ
Pogoń Grod. Mazowiecki
Kluczevia Stargard
Pogoń Siedlce
Wisła Płock II
Puszcza Niepołomice
Siarka Tarnobrzeg
Zaglebie Lubin
Odra Opole
Wisla Krakow