Criciuma – Operario-PR: zapowiedź, godzina i statystyki

Serie B29. kolejka
22.09.2026 • 00:30
Nie przegap meczu Google Calendar Apple / Outlook (.ics)

Criciuma – Operario-PR: najważniejsze informacje przed meczem

Informacje o meczu

Data
22.09.2026, 00:30
Rozgrywki
Serie B
Runda
Regular Season - 29

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Match Center

Przed meczem

Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.

Dane przedmeczowe
Criciuma DLWDL
VS
Operario-PR LLLLD
Zapowiedź Najważniejsze przed pierwszym gwizdkiem
Forma

Criciuma: 5/15 pkt • Operario-PR: 1/15 pkt w ostatnich meczach.

Tabela

Criciuma jest 6 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 8.

Gole

Średnio w ostatnich meczach: Criciuma 0.40 gola • Operario-PR 0.60 gola na spotkanie.

Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.

1. Pozycja w tabeli 7.
44 Punkty 36
1–2–2 Bilans ostatnich meczówW–R–P 0–1–4
0,40 Gole / meczostatnie mecze 0,60
1,00 Stracone / meczostatnie mecze 1,80
2 / 5 Czyste kontaostatnie mecze 1 / 5
7–4–1 Dom / wyjazdW–R–P w sezonie 4–2–5
Fakty przed meczem
  • Criciuma — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 2R, 2P.
  • Operario-PR — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 1R, 4P.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0Criciumawygrane
R
1Remisy
0Operario-PRwygrane
R
Bilans bramek1 : 1
Średnia goli2,00na mecz
Obie drużyny strzelały1 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Najwięcej goli w meczu Operario-PR 1:1 Criciuma 25.05.2026
Pierwszy zapisany mecz Operario-PR 1:1 Criciuma 25.05.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Criciuma 0 • R 1 • 0 Operario-PR
Ostatnie bezpośrednie mecze
25.05.2026Serie B • 2026/27
Operario-PR
1:1
Criciuma
Serie B • sezon 2026

Criciuma – Operario-PR: wynik, forma i informacje

CriciumaOperario-PR odbędzie się 22.09.2026 o 00:30 w ramach Serie B, etap: 29. kolejka.

Przed tym spotkaniem Criciuma zajmuje 1. miejsce i ma 44 pkt. Operario-PR jest na 7. pozycji z dorobkiem 36 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Criciuma zanotował 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek. Bilans Operario-PR w analogicznym okresie to 0 wygranych, 1 remisów i 4 porażek.

MECZE DZISIAJ