Cumbayá – Deportivo Cuenca Juniors: wynik i statystyki

Liga Pro Serie B19. kolejka
30.07.2026 • 22:30

Cumbayá – Deportivo Cuenca Juniors: wynik i najważniejsze informacje

Informacje o meczu

Data
30.07.2026, 22:30
Rozgrywki
Liga Pro Serie B
Runda
Regular Season - 19

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.
Po meczu

Match Facts

0:0
Do przerwy0:0
Strzały
Celne
Kartki
Zmiany
Najważniejsze fakty
  • Spotkanie zakończyło się remisem 0:0.
Przebieg meczu

Game State

wyłącznie potwierdzone zmiany wyniku
0min prowadzenia Cumbayá 90min remisu 0min prowadzenia Deportivo Cuenca Juniors
Bez zmiany wyniku — stan 0:0.
Co zmieniało stan meczu?
  • Remis utrzymywał się łącznie przez 90 min.

Czas prowadzenia liczony jest z minut zegara meczowego. Doliczony czas nie jest estymowany; moduł nie ocenia przewagi w grze ani momentum.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.

Przed meczem

Nie zachowano danych przedmeczowych dla tego spotkania. Nie pokazujemy późniejszych danych jako informacji sprzed meczu.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
1Cumbayáwygrane
W
0Remisy
0Deportivo Cuenca Juniorswygrane
P
Bilans bramek3 : 0
Średnia goli3,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole1 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana Cumbayá Deportivo Cuenca Juniors 0:3 Cumbayá 07.05.2026
Najwięcej goli w meczu Deportivo Cuenca Juniors 0:3 Cumbayá 07.05.2026
Pierwszy zapisany mecz Deportivo Cuenca Juniors 0:3 Cumbayá 07.05.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Cumbayá 1 • R 0 • 0 Deportivo Cuenca Juniors
Ostatnie bezpośrednie mecze
07.05.2026Liga Pro Serie B • 2026/27
Deportivo Cuenca Juniors
0:3
Cumbayá
Liga Pro Serie B • sezon 2026

Cumbayá – Deportivo Cuenca Juniors: wynik, forma i informacje

CumbayáDeportivo Cuenca Juniors zakończył się wynikiem 0:0. Spotkanie zakończyło się remisem. Mecz rozegrano 30.07.2026 w Liga Pro Serie B, etap: 19. kolejka.

Przed tym spotkaniem Cumbayá zajmuje 10. miejsce i ma 26 pkt. Deportivo Cuenca Juniors jest na 4. pozycji z dorobkiem 34 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Cumbayá zanotował 0 wygranych, 4 remisów i 1 porażek. Bilans Deportivo Cuenca Juniors w analogicznym okresie to 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek.

MECZE DZISIAJ