FC Bacau: 7/12 pkt • Gloria Bistriţa: 6/12 pkt w ostatnich meczach.
FC Bacau – Gloria Bistriţa: zapowiedź, godzina i statystyki
FC Bacau – Gloria Bistriţa: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 17.10.2026, 10:00
- Rozgrywki
- Liga II
- Runda
- Regular Season - 10
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
FC Bacau
WLWD
Gloria Bistriţa
WWLL FC Bacau jest 3 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 1.
Średnio w ostatnich meczach: FC Bacau 2.50 gola • Gloria Bistriţa 1.50 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- FC Bacau — bilans ostatnich 4 meczów: 2W, 1R, 1P.
- Gloria Bistriţa — bilans ostatnich 4 meczów: 2W, 0R, 2P.
Bezpośrednie mecze
FC Bacau – Gloria Bistriţa: wynik, forma i informacje
FC Bacau – Gloria Bistriţa odbędzie się 17.10.2026 o 10:00 w ramach Liga II, etap: 10. kolejka.
Przed tym spotkaniem FC Bacau zajmuje 6. miejsce i ma 7 pkt. Gloria Bistriţa jest na 9. pozycji z dorobkiem 6 pkt.
W ostatnich 4 zakończonych meczach FC Bacau zanotował 2 wygranych, 1 remisów i 1 porażek. Bilans Gloria Bistriţa w analogicznym okresie to 2 wygranych, 0 remisów i 2 porażek.

Concordia
Viitorul Şelimbăr
Dumbrăviţa
Bihor Oradea
CSM Reşiţa
Cetatea Suceava
Slatina
Unirea Slobozia
ASA Targu Mures
Chindia Targoviste
Popești-Leordeni
CS Afumati