Goias: 4/15 pkt • São Bernardo: 5/15 pkt w ostatnich meczach.
Goias – São Bernardo: zapowiedź, godzina i statystyki
Goias – São Bernardo: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 29.08.2026, 00:30
- Rozgrywki
- Serie B
- Runda
- Regular Season - 25
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Goias
LWLLD
São Bernardo
LWLDD Goias jest 3 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 1.
Średnio w ostatnich meczach: Goias 0.40 gola • São Bernardo 1.60 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Goias — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 1R, 3P.
- São Bernardo — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 2R, 2P.
Bezpośrednie mecze
Goias – São Bernardo: wynik, forma i informacje
Goias – São Bernardo odbędzie się 29.08.2026 o 00:30 w ramach Serie B, etap: 25. kolejka.
Przed tym spotkaniem Goias zajmuje 10. miejsce i ma 33 pkt. São Bernardo jest na 13. pozycji z dorobkiem 32 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Goias zanotował 1 wygranych, 1 remisów i 3 porażek. Bilans São Bernardo w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek.

Nautico Recife
Athletic Club
Novorizontino
Sport Recife
Botafogo SP
Cuiaba
Avai
Atletico Goianiense
America Mineiro
Ponte Preta
CRB
Criciuma