ŁKS Łódź – Gornik Zabrze: wynik i statystyki

Ekstraklasa27. kolejka
30.05.2020 • 15:00 Stadion MOSiR, Łódź

ŁKS Łódź – Gornik Zabrze: wynik i najważniejsze informacje

Informacje o meczu

Data
30.05.2020, 15:00
Rozgrywki
Ekstraklasa
Runda
Regular Season - 27

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.
Po meczu

Match Facts

0:1
Do przerwy0:1
Strzały
Celne
Kartki
Zmiany
Najważniejsze fakty
  • Gornik Zabrze wygrał 1:0.
  • Gornik Zabrze prowadził już do przerwy (0:1) i utrzymał przewagę.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.

Przed meczem

Nie zachowano danych przedmeczowych dla tego spotkania. Nie pokazujemy późniejszych danych jako informacji sprzed meczu.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0ŁKS Łódźwygrane
R
1Remisy
0Gornik Zabrzewygrane
R
Bilans bramek1 : 1
Średnia goli2,00na mecz
Obie drużyny strzelały1 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Najwięcej goli w meczu Gornik Zabrze 1:1 ŁKS Łódź 20.10.2019
Pierwszy zapisany mecz Gornik Zabrze 1:1 ŁKS Łódź 20.10.2019
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2019/20 1 mecz ŁKS Łódź 0 • R 1 • 0 Gornik Zabrze
Ostatnie bezpośrednie mecze
20.10.2019Ekstraklasa • 2019/20
Gornik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
Ekstraklasa • sezon 2019

ŁKS Łódź – Gornik Zabrze: wynik, forma i informacje

ŁKS ŁódźGornik Zabrze zakończył się wynikiem 0:1. Spotkanie wygrał Gornik Zabrze. Mecz rozegrano 30.05.2020 w Ekstraklasa, etap: 27. kolejka.

Przed tym spotkaniem ŁKS Łódź zajmuje 8. miejsce i ma 24 pkt. Gornik Zabrze jest na 2. pozycji z dorobkiem 53 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach ŁKS Łódź zanotował 3 wygranych, 1 remisów i 1 porażek. Bilans Gornik Zabrze w analogicznym okresie to 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek.

MECZE DZISIAJ