Londrina – Ponte Preta: zapowiedź, godzina i statystyki

Serie B28. kolejka
16.09.2026 • 00:30
Nie przegap meczu Google Calendar Apple / Outlook (.ics)

Londrina – Ponte Preta: najważniejsze informacje przed meczem

Informacje o meczu

Data
16.09.2026, 00:30
Rozgrywki
Serie B
Runda
Regular Season - 28

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Match Center

Przed meczem

Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.

Dane przedmeczowe
Londrina LLLDL
VS
Ponte Preta DLDLL
Zapowiedź Najważniejsze przed pierwszym gwizdkiem
Forma

Londrina: 1/15 pkt • Ponte Preta: 2/15 pkt w ostatnich meczach.

Tabela

Londrina jest 2 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 11.

Gole

Średnio w ostatnich meczach: Londrina 0.60 gola • Ponte Preta 0.40 gola na spotkanie.

Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.

18. Pozycja w tabeli 20.
21 Punkty 10
0–1–4 Bilans ostatnich meczówW–R–P 0–2–3
0,60 Gole / meczostatnie mecze 0,40
1,80 Stracone / meczostatnie mecze 2,40
1 / 5 Czyste kontaostatnie mecze 0 / 5
3–4–4 Dom / wyjazdW–R–P w sezonie 1–0–10
Fakty przed meczem
  • Londrina — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 1R, 4P.
  • Ponte Preta — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 2R, 3P.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
1Londrinawygrane
W
0Remisy
0Ponte Pretawygrane
P
Bilans bramek4 : 1
Średnia goli5,00na mecz
Obie drużyny strzelały1 / 1
Min. 3 gole1 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana Londrina Ponte Preta 1:4 Londrina 19.05.2026
Najwięcej goli w meczu Ponte Preta 1:4 Londrina 19.05.2026
Pierwszy zapisany mecz Ponte Preta 1:4 Londrina 19.05.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Londrina 1 • R 0 • 0 Ponte Preta
Ostatnie bezpośrednie mecze
19.05.2026Serie B • 2026/27
Ponte Preta
1:4
Londrina
Serie B • sezon 2026

Londrina – Ponte Preta: wynik, forma i informacje

LondrinaPonte Preta odbędzie się 16.09.2026 o 00:30 w ramach Serie B, etap: 28. kolejka.

Przed tym spotkaniem Londrina zajmuje 18. miejsce i ma 21 pkt. Ponte Preta jest na 20. pozycji z dorobkiem 10 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Londrina zanotował 0 wygranych, 1 remisów i 4 porażek. Bilans Ponte Preta w analogicznym okresie to 0 wygranych, 2 remisów i 3 porażek.

MECZE DZISIAJ