Mardin 1969: 7/9 pkt • Bandırmaspor: 5/9 pkt w ostatnich meczach.
Mardin 1969 – Bandırmaspor: zapowiedź, godzina i statystyki
Mardin 1969 – Bandırmaspor: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 22.11.2026, 18:00
- Rozgrywki
- 1. Lig
- Runda
- Regular Season - 15
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Mardin 1969
DWW
Bandırmaspor
WDD Mardin 1969 jest 5 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 2.
Średnio w ostatnich meczach: Mardin 1969 1.67 gola • Bandırmaspor 1.33 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Mardin 1969 — bilans ostatnich 3 meczów: 2W, 1R, 0P.
- Bandırmaspor — bilans ostatnich 3 meczów: 1W, 2R, 0P.
Bezpośrednie mecze
Mardin 1969 – Bandırmaspor: wynik, forma i informacje
Mardin 1969 – Bandırmaspor odbędzie się 22.11.2026 o 18:00 w ramach 1. Lig, etap: 15. kolejka.
Przed tym spotkaniem Mardin 1969 zajmuje 2. miejsce i ma 7 pkt. Bandırmaspor jest na 7. pozycji z dorobkiem 5 pkt.
W ostatnich 3 zakończonych meczach Mardin 1969 zanotował 2 wygranych, 1 remisów i 0 porażek. Bilans Bandırmaspor w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 0 porażek.

Batman Petrolspor
Muğlaspor
Bodrum FK
Vanspor FK
Bursaspor
Sivasspor
Esenler Erokspor
Antalyaspor
Iğdır FK
Ümraniyespor
İstanbulspor
Keçiörengücü