Santo Domingo – Cuniburo: wynik i statystyki

Liga Pro Serie B22. kolejka
22.08.2026 • 02:00 Estadio Folke Anderson, Esmeraldas

Santo Domingo – Cuniburo: wynik i najważniejsze informacje

Informacje o meczu

Data
22.08.2026, 02:00
Rozgrywki
Liga Pro Serie B
Runda
Regular Season - 22
Stadion
Estadio Folke Anderson, Esmeraldas

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.
Po meczu

Match Facts

0:0
Do przerwy0:0
Strzały
Celne
Kartki
Zmiany
Najważniejsze fakty
  • Spotkanie zakończyło się remisem 0:0.
Przebieg meczu

Game State

wyłącznie potwierdzone zmiany wyniku
0min prowadzenia Santo Domingo 90min remisu 0min prowadzenia Cuniburo
Bez zmiany wyniku — stan 0:0.
Co zmieniało stan meczu?
  • Remis utrzymywał się łącznie przez 90 min.

Czas prowadzenia liczony jest z minut zegara meczowego. Doliczony czas nie jest estymowany; moduł nie ocenia przewagi w grze ani momentum.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.

Przed meczem

Nie zachowano danych przedmeczowych dla tego spotkania. Nie pokazujemy późniejszych danych jako informacji sprzed meczu.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0Santo Domingowygrane
P
0Remisy
1Cuniburowygrane
W
Bilans bramek0 : 3
Średnia goli3,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole1 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana Cuniburo Cuniburo 3:0 Santo Domingo 18.03.2026
Najwięcej goli w meczu Cuniburo 3:0 Santo Domingo 18.03.2026
Pierwszy zapisany mecz Cuniburo 3:0 Santo Domingo 18.03.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Santo Domingo 0 • R 0 • 1 Cuniburo
Ostatnie bezpośrednie mecze
18.03.2026Liga Pro Serie B • 2026/27
Cuniburo
3:0
Santo Domingo
Liga Pro Serie B • sezon 2026

Santo Domingo – Cuniburo: wynik, forma i informacje

Santo DomingoCuniburo zakończył się wynikiem 0:0. Spotkanie zakończyło się remisem. Mecz rozegrano 22.08.2026 w Liga Pro Serie B, etap: 22. kolejka.

Przed tym spotkaniem Santo Domingo zajmuje 8. miejsce i ma 28 pkt. Cuniburo jest na 5. pozycji z dorobkiem 31 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Santo Domingo zanotował 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek. Bilans Cuniburo w analogicznym okresie to 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek.

MECZE DZISIAJ