SKN ST. Polten: 0/12 pkt • SV Kapfenberg: 0/12 pkt w ostatnich meczach.
SKN ST. Polten – SV Kapfenberg: zapowiedź, godzina i statystyki
SKN ST. Polten – SV Kapfenberg: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 16.04.2027, 18:00
- Rozgrywki
- 2. Liga
- Runda
- Regular Season - 24
- Stadion
- NV Arena
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
SKN ST. Polten
LLLL
SV Kapfenberg
LLLL SKN ST. Polten jest 1 miejsce wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: SKN ST. Polten 0.00 gola • SV Kapfenberg 1.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- SKN ST. Polten — bilans ostatnich 4 meczów: 0W, 0R, 4P.
- SV Kapfenberg — bilans ostatnich 4 meczów: 0W, 0R, 4P.
Bezpośrednie mecze
SKN ST. Polten – SV Kapfenberg: wynik, forma i informacje
SKN ST. Polten – SV Kapfenberg odbędzie się 16.04.2027 o 18:00 w ramach 2. Liga, etap: 24. kolejka.
Przed tym spotkaniem SKN ST. Polten zajmuje 15. miejsce i ma 0 pkt. SV Kapfenberg jest na 16. pozycji z dorobkiem 0 pkt.
W ostatnich 4 zakończonych meczach SKN ST. Polten zanotował 0 wygranych, 0 remisów i 4 porażek. Bilans SV Kapfenberg w analogicznym okresie to 0 wygranych, 0 remisów i 4 porażek.
SKN ST. Polten
SV Kapfenberg

Voitsberg
Wacker Innsbruck
FC BW Linz
Austria Vienna (Am)
First Vienna
Admira Wacker
Floridsdorfer AC
Austria Salzburg
WSPG Wels
FC Liefering
Rapid Wien II
SKU Amstetten