Cuniburo: 5/15 pkt • Ind. Juniors: 11/15 pkt w ostatnich meczach.
Cuniburo – Ind. Juniors: zapowiedź, godzina i statystyki
Cuniburo – Ind. Juniors: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 21.10.2026, 22:00
- Rozgrywki
- Liga Pro Serie B
- Runda
- Promotion Group - 9
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Cuniburo
LLWDD
Ind. Juniors
WWWDD Ind. Juniors jest 4 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 8.
Średnio w ostatnich meczach: Cuniburo 0.40 gola • Ind. Juniors 2.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Cuniburo — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 2R, 2P.
- Ind. Juniors — bilans ostatnich 5 meczów: 3W, 2R, 0P.
Bezpośrednie mecze
- Ind. Juniors nie przegrał 2 ostatnich bezpośrednich spotkań.
Cuniburo – Ind. Juniors: wynik, forma i informacje
Cuniburo – Ind. Juniors odbędzie się 21.10.2026 o 22:00 w ramach Liga Pro Serie B, etap: Promotion Group - 9.
Przed tym spotkaniem Cuniburo zajmuje 5. miejsce i ma 31 pkt. Ind. Juniors jest na 1. pozycji z dorobkiem 39 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Cuniburo zanotował 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek. Bilans Ind. Juniors w analogicznym okresie to 3 wygranych, 2 remisów i 0 porażek.

Deportivo Cuenca Juniors
Atletico FC
San Antonio
9 de Octubre