Gualaceo SC – Santo Domingo: wynik i statystyki

Liga Pro Serie B12. kolejka
30.05.2026 • 22:30 Estadio Jorge Andrade, Azogues

Gualaceo SC – Santo Domingo: wynik i najważniejsze informacje

Informacje o meczu

Data
30.05.2026, 22:30
Rozgrywki
Liga Pro Serie B
Runda
Regular Season - 12
Stadion
Estadio Jorge Andrade, Azogues

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.
Po meczu

Match Facts

1:0
Do przerwy1:0
Strzały
Celne
Kartki
Zmiany
Najważniejsze fakty
  • Gualaceo SC wygrał 1:0.
  • Gualaceo SC prowadził już do przerwy (1:0) i utrzymał przewagę.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.

Przed meczem

Nie zachowano danych przedmeczowych dla tego spotkania. Nie pokazujemy późniejszych danych jako informacji sprzed meczu.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0Gualaceo SCwygrane
P
0Remisy
1Santo Domingowygrane
W
Bilans bramek0 : 2
Średnia goli2,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana Santo Domingo Santo Domingo 2:0 Gualaceo SC 28.03.2026
Najwięcej goli w meczu Santo Domingo 2:0 Gualaceo SC 28.03.2026
Pierwszy zapisany mecz Santo Domingo 2:0 Gualaceo SC 28.03.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Gualaceo SC 0 • R 0 • 1 Santo Domingo
Ostatnie bezpośrednie mecze
28.03.2026Liga Pro Serie B • 2026/27
Santo Domingo
2:0
Gualaceo SC
Liga Pro Serie B • sezon 2026

Gualaceo SC – Santo Domingo: wynik, forma i informacje

Gualaceo SCSanto Domingo zakończył się wynikiem 1:0. Spotkanie wygrał Gualaceo SC. Mecz rozegrano 30.05.2026 w Liga Pro Serie B, etap: 12. kolejka.

Przed tym spotkaniem Gualaceo SC zajmuje 7. miejsce i ma 29 pkt. Santo Domingo jest na 8. pozycji z dorobkiem 28 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Gualaceo SC zanotował 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek. Bilans Santo Domingo w analogicznym okresie to 1 wygranych, 3 remisów i 1 porażek.

MECZE DZISIAJ