CSKA Moscow: 11/15 pkt • FC Krasnodar: 15/15 pkt w ostatnich meczach.
CSKA Moscow – FC Krasnodar: zapowiedź, godzina i statystyki
CSKA Moscow – FC Krasnodar: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 03.04.2027, 17:00
- Rozgrywki
- Premier League
- Runda
- Regular Season - 22
- Stadion
- VEB Arena, Moscow
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
CSKA Moscow
WDDWW
FC Krasnodar
WWWWW FC Krasnodar jest 2 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 4.
Średnio w ostatnich meczach: CSKA Moscow 1.40 gola • FC Krasnodar 2.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- CSKA Moscow — bilans ostatnich 5 meczów: 3W, 2R, 0P.
- FC Krasnodar — bilans ostatnich 5 meczów: 5W, 0R, 0P.
Bezpośrednie mecze
CSKA Moscow – FC Krasnodar: wynik, forma i informacje
CSKA Moscow – FC Krasnodar odbędzie się 03.04.2027 o 17:00 w ramach Premier League, etap: 22. kolejka.
Przed tym spotkaniem CSKA Moscow zajmuje 3. miejsce i ma 11 pkt. FC Krasnodar jest na 1. pozycji z dorobkiem 15 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach CSKA Moscow zanotował 3 wygranych, 2 remisów i 0 porażek. Bilans FC Krasnodar w analogicznym okresie to 5 wygranych, 0 remisów i 0 porażek.
CSKA Moscow
FC Krasnodar

Akhmat
Fakel
Akron
Lokomotiv
Dynamo
Baltika
FC Rostov
Zenit
FC Orenburg
Rubin
Rodina Moskva
Krylia Sovetov