Heilongjiang Lava Spring: 5/15 pkt • Meizhou Kejia: 3/15 pkt w ostatnich meczach.
Heilongjiang Lava Spring – Meizhou Kejia: zapowiedź, godzina i statystyki
Heilongjiang Lava Spring – Meizhou Kejia: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 06.10.2026, 13:30
- Rozgrywki
- League One
- Runda
- Regular Season - 25
- Stadion
- Dingnan Football Youth Training Center, Dingnan
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Heilongjiang Lava Spring
DLWDL
Meizhou Kejia
LLWLL Heilongjiang Lava Spring jest 5 miejsc wyżej w tabeli • różnica punktów: 11.
Średnio w ostatnich meczach: Heilongjiang Lava Spring 1.80 gola • Meizhou Kejia 1.00 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Heilongjiang Lava Spring — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 2R, 2P.
- Meizhou Kejia — bilans ostatnich 5 meczów: 1W, 0R, 4P.
Bezpośrednie mecze
Heilongjiang Lava Spring – Meizhou Kejia: wynik, forma i informacje
Heilongjiang Lava Spring – Meizhou Kejia odbędzie się 06.10.2026 o 13:30 w ramach League One, etap: 25. kolejka.
Przed tym spotkaniem Heilongjiang Lava Spring zajmuje 10. miejsce i ma 22 pkt. Meizhou Kejia jest na 15. pozycji z dorobkiem 11 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Heilongjiang Lava Spring zanotował 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek. Bilans Meizhou Kejia w analogicznym okresie to 1 wygranych, 0 remisów i 4 porażek.
Heilongjiang Lava Spring
Meizhou Kejia

Changchun Yatai
Yanbian Longding
Wuxi Wugou
Suzhou Dongwu
Hebei Kungfu
Dalian Huayi
Nantong Zhiyun
Ningbo Professional
Shenzhen Juniors
Guangzhou E-Power
Dongguan United
Guangxi Hengchen