Nantong Zhiyun – Heilongjiang Lava Spring: wynik i statystyki

League One17. kolejka
01.08.2026 • 13:30 Rugao Olympic Sports Center, Rugao

Nantong Zhiyun – Heilongjiang Lava Spring: wynik i najważniejsze informacje

Informacje o meczu

Data
01.08.2026, 13:30
Rozgrywki
League One
Runda
Regular Season - 17
Stadion
Rugao Olympic Sports Center, Rugao
Sędzia
Z. Haoheng

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.
Po meczu

Match Facts

5:1
Do przerwy3:0
Strzały
Celne
Kartki
Zmiany
Najważniejsze fakty
  • Nantong Zhiyun wygrał 5:1.
  • Nantong Zhiyun prowadził już do przerwy (3:0) i utrzymał przewagę.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.

Przed meczem

Nie zachowano danych przedmeczowych dla tego spotkania. Nie pokazujemy późniejszych danych jako informacji sprzed meczu.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0Nantong Zhiyunwygrane
R
1Remisy
0Heilongjiang Lava Springwygrane
R
Bilans bramek1 : 1
Średnia goli2,00na mecz
Obie drużyny strzelały1 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Najwięcej goli w meczu Heilongjiang Lava Spring 1:1 Nantong Zhiyun 21.03.2026
Pierwszy zapisany mecz Heilongjiang Lava Spring 1:1 Nantong Zhiyun 21.03.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Nantong Zhiyun 0 • R 1 • 0 Heilongjiang Lava Spring
Ostatnie bezpośrednie mecze
21.03.2026League One • 2026/27
Heilongjiang Lava Spring
1:1
Nantong Zhiyun
League One • sezon 2026

Nantong Zhiyun – Heilongjiang Lava Spring: wynik, forma i informacje

Nantong ZhiyunHeilongjiang Lava Spring zakończył się wynikiem 5:1. Spotkanie wygrał Nantong Zhiyun. Mecz rozegrano 01.08.2026 w League One, etap: 17. kolejka.

Przed tym spotkaniem Nantong Zhiyun zajmuje 4. miejsce i ma 35 pkt. Heilongjiang Lava Spring jest na 10. pozycji z dorobkiem 22 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Nantong Zhiyun zanotował 2 wygranych, 3 remisów i 0 porażek. Bilans Heilongjiang Lava Spring w analogicznym okresie to 1 wygranych, 2 remisów i 2 porażek.

MECZE DZISIAJ