Stockport County: 8/15 pkt • Mansfield Town: 6/15 pkt w ostatnich meczach.
Stockport County – Mansfield Town: zapowiedź, godzina i statystyki
Stockport County – Mansfield Town: najważniejsze informacje przed meczem
Informacje o meczu
- Data
- 08.05.2027, 13:30
- Rozgrywki
- League One
- Runda
- Regular Season - 46
- Stadion
- Edgeley Park, Stockport
Ostatnie wydarzenia
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.
Stockport County
WDDWL
Mansfield Town
WLLWL Stockport County jest 2 miejsca wyżej w tabeli.
Średnio w ostatnich meczach: Stockport County 1.60 gola • Mansfield Town 1.20 gola na spotkanie.
Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.
- Stockport County — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 2R, 1P.
- Mansfield Town — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 0R, 3P.
Bezpośrednie mecze
Stockport County – Mansfield Town: wynik, forma i informacje
Stockport County – Mansfield Town odbędzie się 08.05.2027 o 13:30 w ramach League One, etap: 46. kolejka.
Przed tym spotkaniem Stockport County zajmuje 9. miejsce i ma 3 pkt. Mansfield Town jest na 11. pozycji z dorobkiem 3 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Stockport County zanotował 2 wygranych, 2 remisów i 1 porażek. Bilans Mansfield Town w analogicznym okresie to 2 wygranych, 0 remisów i 3 porażek.
Stockport County
Mansfield Town

AFC Wimbledon
Notts County
Bromley
Plymouth
Doncaster
Reading
Leicester
Cambridge United
Luton
Blackpool
Milton Keynes Dons
Bradford