Gimhae City – Daegu FC: wynik i statystyki
Gimhae City – Daegu FC: wynik i najważniejsze informacje
Informacje o meczu
- Data
- 17.05.2026, 09:30
- Rozgrywki
- K League 2
- Runda
- Regular Season - 12
- Stadion
- Gimhae Sports Complex, Gimhae
- Sędzia
- H. Kim
Ostatnie wydarzenia
Match Facts
- Daegu FC wygrał 4:1.
- Daegu FC prowadził już do przerwy (0:1) i utrzymał przewagę.
Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.
Przed meczem
Bezpośrednie mecze
Gimhae City – Daegu FC: wynik, forma i informacje
Gimhae City – Daegu FC zakończył się wynikiem 1:4. Spotkanie wygrał Daegu FC. Mecz rozegrano 17.05.2026 w K League 2, etap: 12. kolejka.
Przed tym spotkaniem Gimhae City zajmuje 17. miejsce i ma 12 pkt. Daegu FC jest na 4. pozycji z dorobkiem 39 pkt.
W ostatnich 5 zakończonych meczach Gimhae City zanotował 0 wygranych, 3 remisów i 2 porażek. Bilans Daegu FC w analogicznym okresie to 2 wygranych, 1 remisów i 2 porażek.

Gimhae City
Daegu FC
Jeonnam Dragons
Cheongju
Seoul E-Land FC
Yongin City
Ansan Greeners
Gimpo Citizen
Cheonan City
Paju Citizen
Hwaseong
Busan I Park
Seongnam FC
Gyeongnam FC