Gyeongnam FC – Hwaseong: zapowiedź, godzina i statystyki

K League 231. kolejka
31.10.2026 • 06:00 Changwon Football Centre Stadium, Changwon
Nie przegap meczu Google Calendar Apple / Outlook (.ics)

Gyeongnam FC – Hwaseong: najważniejsze informacje przed meczem

Informacje o meczu

Data
31.10.2026, 06:00
Rozgrywki
K League 2
Runda
Regular Season - 31
Stadion
Changwon Football Centre Stadium, Changwon

Ostatnie wydarzenia

Brak wydarzeń do wyświetlenia.

Szczegółowe dane nie są jeszcze dostępne.

Ładowanie pełnych składów…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie statystyk…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie przebiegu meczu…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Ładowanie danych zawodników…Treść zostanie załadowana po otwarciu zakładki.
Match Center

Przed meczem

Forma, tabela, absencje i historia bezpośrednich spotkań przed pierwszym gwizdkiem.

Dane przedmeczowe
Gyeongnam FC DDLDD
VS
Hwaseong WWDDL
Zapowiedź Najważniejsze przed pierwszym gwizdkiem
Forma

Gyeongnam FC: 4/15 pkt • Hwaseong: 8/15 pkt w ostatnich meczach.

Tabela

Hwaseong jest 3 miejsca wyżej w tabeli • różnica punktów: 9.

Gole

Średnio w ostatnich meczach: Gyeongnam FC 0.80 gola • Hwaseong 1.60 gola na spotkanie.

Zestawienie ma charakter informacyjny i opisuje wyłącznie dostępne dane przedmeczowe.

9. Pozycja w tabeli 6.
27 Punkty 36
0–4–1 Bilans ostatnich meczówW–R–P 2–2–1
0,80 Gole / meczostatnie mecze 1,60
1,00 Stracone / meczostatnie mecze 0,80
0 / 5 Czyste kontaostatnie mecze 2 / 5
5–2–4 Dom / wyjazdW–R–P w sezonie 3–1–3
Fakty przed meczem
  • Gyeongnam FC — bilans ostatnich 5 meczów: 0W, 4R, 1P.
  • Hwaseong — bilans ostatnich 5 meczów: 2W, 2R, 1P.
H2H Archive

Bezpośrednie mecze

1 spotkań • 1 sez.Pełne H2H →
0Gyeongnam FCwygrane
P
0Remisy
1Hwaseongwygrane
W
Bilans bramek0 : 2
Średnia goli2,00na mecz
Obie drużyny strzelały0 / 1
Min. 3 gole0 / 1
Archiwum GoleroRekordy rywalizacji
tylko mecze rozegrane przed tym spotkaniem
Największa wygrana Hwaseong Hwaseong 2:0 Gyeongnam FC 31.05.2026
Najwięcej goli w meczu Hwaseong 2:0 Gyeongnam FC 31.05.2026
Pierwszy zapisany mecz Hwaseong 2:0 Gyeongnam FC 31.05.2026
Sezon po sezonie1 sezonów w lokalnym archiwum
2026/27 1 mecz Gyeongnam FC 0 • R 0 • 1 Hwaseong
Ostatnie bezpośrednie mecze
31.05.2026K League 2 • 2026/27
Hwaseong
2:0
Gyeongnam FC
K League 2 • sezon 2026

Gyeongnam FC – Hwaseong: wynik, forma i informacje

Gyeongnam FCHwaseong odbędzie się 31.10.2026 o 06:00 w ramach K League 2, etap: 31. kolejka.

Przed tym spotkaniem Gyeongnam FC zajmuje 9. miejsce i ma 27 pkt. Hwaseong jest na 6. pozycji z dorobkiem 36 pkt.

W ostatnich 5 zakończonych meczach Gyeongnam FC zanotował 0 wygranych, 4 remisów i 1 porażek. Bilans Hwaseong w analogicznym okresie to 2 wygranych, 2 remisów i 1 porażek.

MECZE DZISIAJ